Ve spolupráci s našimi evropskými obchodními partnery jsme pro Vás připravili kompletní sortiment kvalitních zařízení pro konvenční řezání kovových materiálů v podobě kotoučových a pásových pil, od jednoduchých základních modelů až po sofistikovaná řezací centra!

Tyto produkty se vyznačují vysokou kvalitou svého zpracování, implementací nejmodernějších technologických prvků, ale zejména svojí kompaktností, minimálními požadavky na servis a údržbu a jednoduchostí obsluhy pro operátora!

Jako výhradní partner pro Českou republiku zajišťujeme kompletní distribuci a servis veškerých uvedených produktů!

 

TCT i HSS kotoučové pily

Řada špičkových plně automatických pil s TCT a HSS kotouči pro klasické i velkosériové řezání kovových tyčí, trubek a dalšího materiálu. Tyto automatické pily se vyznačují velmi vysokou rychlostí řezu a vysokou přesností celého řezného procesu. Plně automatický servoposun zdvihu a automatický nakladač materiálu zajistí rychlou, přesnou a současně jednoduchou a komfortní výrobu dílů!

 

 

 

 

 

Plně automatická CNC řezací centra

Inovativní SMART řešení vytvořené proto, aby maximalizovalo produkci zákazníků při řezání těžkých kovů, profilů a trubek ve velkoobjemových jednotkách s plně automatickým servo podávacím a CNC řezacím systémem. Automatické ovládání a senzory maximalizují poměr výkon/cena a prodlužují životnost kotouče až o 50 %!

 

 

 

 

Poloautomatické a automatické pásové pily

Kompletní řada kvalitních pásových pil v mnoha provedeních i rozměrech navržené, aby poskytovaly zákazníkovi stabilní a přesný výkon po dlouhou dobu. V našem sortimentu najdete:

  • jednostranné i oboustranné pásové pily
  • manuální, poloautomatická i automatická řešení
  • klasické i dvousloupové provedení
  • pokosové i vřetenové pásové pily

 

 

 

Speciální pily (hydraulické, vertikální, atd.)

Kvalitní pily pro speciální použití! Modely řezající dopředným pohybem ploché čepele řízené hydraulickým tlakem, modely pro vertikální řezání čtvercových nebo plochých dílů z válcových bloků a mnoho dalších řešení pro Vaši spokojenost!