Originální náhradní díly a kvalitní garnet pro řezání vodním paprskem!

Jako členové Světové asociace výrobců vodních paprsků (WJTA) a jeden z předních dodavatelů moderních technologií pro strojírenský, letecký, automobilový, lodní průmysl dodáváme pouze originální a kvalitativně ověřené náhradní díly a garnet pro systémy řezání vodním paprskem!

Ve spolupráci s našimi obchodními partnery ve Švédsku, Lucembursku, USA a Austrálii pro Vás zajišťujeme kompletní sortiment špičkových náhradních dílů, jejichž kvalitu a dlouhou životnost garantujeme. Zejména v případě vysokotlakých dílů je kvalita jejich provedení velmi důležitá!

 

V případě multiplikátorů, čerpadel, trysek, ventilů, trubek, tvarovek, ale i dalších vysokotlakých dílů je kvalita jejich provedení důležitá nejen pro bezproblémový chod celého řezacího systému, zajištění minimálních prostojů atd., ale také pro bezpečnost pracovníků obsluhujících řezací zařízení!

Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme a vybereme nejvhodnější díly i spotřební materiál pro dosažení co nejvyšší provozní účinností Vašeho vodního paprsku a vynikající kvality řezu!