Společnost VKR-abrasive s.r.o. se dlouhodobě specializuje na návrhy technického řešení a následné dodávky a servis kompletního technologického vybavení pro firmy zabývající se zpracováním plechů a veškerých kovových materiálů a výrobků. 

Spolupracujeme s těmi nejlepšími z celého světa a na český a slovenský trh přinášíme ta nejkvalitnější a v mnoha případech zcela unikátní HI-TECH technická řešení z oblasti dělení materiálu, rovnání, ohýbání, zakružování, broušení, odjehlování a sjednocování povrchů, kartáčování, leštění i finální úpravy veškerých kovových materiálů a výrobků, včetně kompletních linek a plně automatických pracovišť! 

Z těchto důvodů jsme schopni navrhnout opravdu ideální řešení přesně dle Vašich požadavků! 

Mezi naše zákazníky se řadí nejznámější strojírenské firmy a společnosti zabývající se výrobou kovových dílců, konstrukcí i finálních produktů, ale naše výrobky a služby nachází uplatnění také v oblasti zpracování kamene, skla, keramiky apod. 

Naším hlavním cílem je poskytnout všem zákazníkům komplexní péči a pomoci jim v neustálém zlepšování a inovaci výrobních procesů vedoucích k dosažení co nevyšší kvality  výsledných produktů, snižování výrobních nákladů a samozřejmě také zajištění bezpečného pracovního prostředí! 

Při poskytování našich služeb dbáme na osobní přístup ke každému jednotlivému zákazníkovi a snažíme se o co nejrychlejší reakci na Vaše potřeby a požadavky!