Pro všechny systémy řezání vodním paprskem zajišťujeme plnou servisní podporu a široký sortiment příslušenství, stejně jako dodávku špičkových originálních dílů ve spolupráci s našimi partnery z Německa, Lucemburska, USA a Austrálie!

 

Komplexní systém filtrace a recyklace vody zajišťující výrazné prodloužení životnosti klíčových dílů!

Zcela uzavřený komplexní systém filtrace, recyklace a úpravy vody! Špičkové řešení nejen pro až 90% úsporu vody a zajištění její kvality pro řezání, ale také pro ochranu vysokotlakého čerpadla a dalších klíčových částí celého systému řezání vodním paprskem. Znečištěná voda je kompletně přefiltrována, vyčištěna, změkčena, je upravena její teplota a následně je přivedena zpět do řezacího i chladícího okruhu.

 

Jednoduchá varianta čištění a předpřípravy vody!

Jednoduchý a efektivní systém přípravy čisté a změkčené vody pro použití ve vysokotlakých systémech. Instalace zařízení na vstup výrazně zvyšuje životnost kritických dílů a snižuje možnost poškození těsnění, trysek či ventilů, usazování nečistot v regulačních ventilech nebo praskání vysokotlakého potrubí.

 

Odkalování a čištění vody a abraziva pro minimalizaci prostojů spojenou s údržbou vodní nádrže a vyvážením použitého garnetu!

Odkalovací a čistící Systém GARNET CLEAN je kompaktní mobilní zařízení využívající pouze stlačený vzduch, které je vhodné pro použití se všemi systém řezání vodním paprskem. Po odstranění kalu, abraziva a znečišťujících látek z vody je tuto vodu možno opětovně užitkově využít nebo ekologicky vypustit do kanalizace. Zařízení současně výrazně šetří čas potřebný pro pravidelné čištění celého systému a je schopno přefiltrovat až 4 m3 vody a 1 t abraziva za hodinu!

 

Systém dávkování, čerpání a kontroly abraziva!

Univerzální systém zásobníku abraziva a vysokotlakého zásobníku, které elektronicky hlídají a zajišťují nepřetržitý přísun abraziva. Pneumatický systém umožňuje plynulou regulaci přívodu abraziva do stroje. Garnet je možné dopravovat i na delší vzdálenosti a celý systém je možné instalovat ke každému systému vodního paprsku i více řezacím systémům najednou!

 

Filtrace a separace abraziva z vody!

Filtrační zařízení, které separuje nerozpustné látky (abrazivo, zbytky materiálu) z vody, aby bylo možné tuto vodu následně vypouštět do kanalizace bez jejího zanešení. Zařízení funguje zcela bez potřeby elektrické energie díky systému 3 lázní a omyvatelných filtrů. Separovaný materiál je ukládán do nádob a je možné jej jednoduše zlikvidovat!