Špičkové rovnací stroje Level Expert společnosti ROCCIA jsou extrémně přesná zařízení pro rovnání plechů a kovových dílů a garantují dosažení vysoce kvalitních výsledků. Tyto rovnací stroje a linky zaručí zákazníkovi výraznou úsporu času a minimalizují náklady potřebné jinak na přepracování nerovných plechů nebo dílů.

V rámci rolovacího nivelačního systému prochází opracovávaný díl řadou střídavých přesných ohybů. Materiál se deformuje takovým způsobem, aby byl po vyjetí ze stroje naprosto precizně vyrovnán a téměř bez vnitřních pnutí.

Mezi další výhody systémů Level Expert patří bezesporu:

• Intuitivní a uživatelsky přívětivá platforma HMI.

• Ochrana proti přetížení a bezpečný provoz celého zařízení.

• Rychlý systém výměny vyrovnávacích válců.

• Elektronické ovládání válců nebo horní kazety stroje.

V rámci jednotlivých konfigurací si zákazník může zvolit pro něj ideální řešení. Konfigurace SILVER je vybavena nezávislým systémem manipulace s vyrovnávacími válci. Stroje konfigurace GOLD používají kazetu, která obsahuje všechny horní zarovnávací válce, spodní část je elektronicky řízena a stejně jako konfigurace SILVER jsou stroje GOLD plně hydraulické. Řada PLATINUM stejně jako GOLD využívá kazetu pro manipulaci s horními nivelačními válci, i v tomto případě je spodní část řízena elektronicky a liší se od variant SILVER a GOLD kompletně servohydraulickým řídícím systémem.

Rovnací stroje Level Expert dokáží nabídnout širokou škálu tlouštěk a také široký rozsah pracovních délek, záleží pouze na potřebách a požadavcích každého zákazníka. Pracovní délky rovnání od 400 mm do 2 200 mm je shodná pro všechny tři konfigurace Level Expert. Tloušťka rovnání se již liší. SILVER umožňuje rovnat díly o tloušťce 1,5 mm až 60 mm. Varianty GOLD a PLATINUM poté od 0,1 mm až po 60 mm.

Všechny konfigurace lze různě kombinovat a vytvořit tak to nejvhodnější řešení pro splnění všech potřeb a požadavků zákazníka!