V zastoupení největšího asijského výrobce moderních strojírenských technologií bychom Vám rádi představili špičková laserová řezací centra značky YAWEI!

V Japonsku vyráběné produkty značky YAWEI představují světovou technologickou špičku v oblasti laserového řezání, ohraňovacích lisů a ohýbacích center, nůžek a výsekových zařízení, avšak nabízených za výrazně atraktivnější ceny pro koncového zákazníka! Společnost JIANGSU YAWEI vlastní více než 260 celosvětových technologických patentů a vyvíjí ty nejmodernější technologie pro strojírenský průmysl již od roku 1956! Většina produktů je vyráběna v Japonsku s využitím těch nejkvalitnějších komponent ze Švýcarska, Německa, Japonska a USA!

Jako výhradní partner pro Českou republiku a Slovensko zajišťujeme kompletní distribuci a servis veškerých produktů značky YAWEI!

 

Proč právě vláknové lasery YAWEI?

Samotné vláknové lasery představují v současnosti nejmodernější řešení pro dělení tenkých a středně tlustých materiálů. Oproti CO2 laserům jsou vláknové lasery schopny generovat dvojnásobné množství energie při zachování stejného zdroje a dosahují výrazně vyšších rychlostí a přesností výsledného řezu! Současně jsou vláknové lasery schopny zachovávat si tyto vlastnosti po velmi dlouhou dobu a to až 100.000 pracovních hodin!

Vláknové lasery se vyznačují až 3x vyšším výkonem oproti CO2 laserům a pouze 20-30% spotřebou energie ve srovnání se stejnými typy CO2. Současně nevyžadují tak rozsáhlou údržbu, nepotřebují laserový plyn a nevyžadují výměnu reflexních čoček!

Vláknové lasery YAWEI jsou vybaveny nejnovějšími HI-TECH technologiemi v oblasti laserového řezání. Velmi tuhá konstrukce je vyrobena z hliníkové slitiny s certifikací pro letecký průmysl a vybaveny jsou IPG zdroji, řezacími hlavami Precitec (Německo) a RayTools (Švýcarsko). Pro veškeré mechanické, vzduchové a elektronické součásti jsou využity ty nejkvalitnější komponenty z Japonska a Německa. Laserová centra YAWEI tak představují opravdovou špičku v oblasti laserového dělení materiálu!

 

Univerzální vláknové lasery řady HLB/HLE!

Základní řada vláknových laserů s mechanickou výměnou stolu, laserem svařovanou ocelovou konstrukcí, IPG laserovým zdrojem a řezací hlavou YAWEI či Pretec. Ve variantě HLE nahrazuje ocel odlehčená hliníková konstrukce a vláknový laser disponuje plnou certifikací pro automobilový a letecký průmysl.

 

 

 

 

Vysokorychlostní vláknové lasery řady HLF/HLX!

Velmi výkonné vláknové lasery posunující řadu HLE na ještě vyšší úroveň. HLF již obsahují hydraulický systém výměnu stolu, řídící systém SIEMENS a obecně dosahují vyšších rychlostí.

 

 

 

Vláknové lasery pro řezání velmi dlouhých dílů!

Vláknové lasery s možností šikmého řezání a následného svařování nařezaných dílů. HLG obsahují synchronní motor pro hladké hydraulické zvedání s velkým zatížením.